Životní pojištění

Smyslem životního pojištění je chránit finanční příjem rodiny před nečekanými životními situacemi, mezi které patří například hospitalizace, omezení schopnosti pracovat, vážný úraz živitele rodiny, vážné onemocnění a další nečekané tragické události. U nás si můžete jednoduše navrhnout své životní pojištění. Vyplníte nám pár údajů a Váš poradce Vám poté zašle návrh s porovnáním cen  a podmínek produktů z celého trhu

Proč mít životní pojištění?

Abychom si s klidem mohli užívat každodenního života se svoji rodinou a se svými přáteli. Nejcennějším majetkem každého z nás jsme my sami a naše schopnost vydělávat. Za celý svůj život vyděláme miliony korun. Životní standard nás i našich blízkých tak přímo závisí na tom, zda jsme schopni pracovat. Náš sociální systém zdaleka nedokáže pokrýt ztráty, které nám mohou různé úrazy a nemoci způsobit, a proto v ST Consult považujeme za jeden z nejdůležitějších finančních produktů vůbec správně nastavené rizikové životní pojištění.

Proč životní pojištění

Jak nastavit životní pojištění?

Dobré životní pojištění je často jeden z finančních produktů, za který rodiny platí nejvíce peněz. Přesto až 80 % domácností nemá svoji životní pojistku nastavenou správně. Pojďte se s námi podívat na nejdůležitější rizika, která je potřeba mít vždy pojištěná, a také na to, jak částky správně nastavit.

Celý článek

Na co si dát pozor u životního pojištění? Srovnání podmínek

Životní pojištění je velmi komplexní produkt a má často složité pojistné podmínky, ve kterých se vyzná málokdo. Jednotlivé produkty, zejména pak ty starší, se ve svých podmínkách mohou významně lišit a Vy pak kvůli drobnosti můžete přijít o pojistné plnění v řádech stovek tisíc i milionů korun. V tomto článku jsme pro Vás přehledně připravili základní body, které si u své smlouvy zkontrolujte. Navíc si můžete srovnat aktuální produkty.

Celý článek

Cena životního pojištění v různých situacích

Průměrná cena životního pojištění se v různých věkových skupinách výrazně liší. Záleží také na životní situaci, závazcích nebo třeba typu povolání. Pojďte se s námi podívat na to kolik asi za životní pojištění platí lidé Vám podobní, pokud mají životní pojištění správně nastavené.

Celý článek zde

NOVINKY ZE SVĚTA FINANCÍ

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.