Životní pojištění

Smyslem životního pojištění je chránit finanční příjem rodiny před nečekanými životními situacemi, mezi které patří například hospitalizace, omezení schopnosti pracovat, vážný úraz živitele rodiny, vážné onemocnění a další nečekané tragické události. U nás si můžete jednoduše navrhnout své životní pojištění. Vyplníte nám pár údajů a Váš poradce Vám poté zašle návrh s porovnáním cen  a podmínek produktů z celého trhu

Proč mít životní pojištění?

Abychom si s klidem mohli užívat každodenního života se svoji rodinou a se svými přáteli. Nejcennějším majetkem každého z nás jsme my sami a naše schopnost vydělávat. Za celý svůj život vyděláme miliony korun. Životní standard nás i našich blízkých tak přímo závisí na tom, zda jsme schopni pracovat. Náš sociální systém zdaleka nedokáže pokrýt ztráty, které nám mohou různé úrazy a nemoci způsobit, a proto v ST Consult považujeme za jeden z nejdůležitějších finančních produktů vůbec správně nastavené rizikové životní pojištění.

Proč životní pojištění

Jak nastavit životní pojištění?

Dobré životní pojištění je často jeden z finančních produktů, za který rodiny platí nejvíce peněz. Přesto až 80 % domácností nemá svoji životní pojistku nastavenou správně. Pojďte se s námi podívat na nejdůležitější rizika, která je potřeba mít vždy pojištěná, a také na to, jak částky správně nastavit.

Celý článek

Na co si dát pozor u životního pojištění? Srovnání podmínek

Životní pojištění je velmi komplexní produkt a má často složité pojistné podmínky, ve kterých se vyzná málokdo. Jednotlivé produkty, zejména pak ty starší, se ve svých podmínkách mohou významně lišit a Vy pak kvůli drobnosti můžete přijít o pojistné plnění v řádech stovek tisíc i milionů korun. V tomto článku jsme pro Vás přehledně připravili základní body, které si u své smlouvy zkontrolujte. Navíc si můžete srovnat aktuální produkty.

Celý článek

Cena životního pojištění v různých situacích

Průměrná cena životního pojištění se v různých věkových skupinách výrazně liší. Záleží také na životní situaci, závazcích nebo třeba typu povolání. Pojďte se s námi podívat na to kolik asi za životní pojištění platí lidé Vám podobní, pokud mají životní pojištění správně nastavené.

Celý článek zde