Podnikatelské pojištění

Proč je dobré mít podnikatelské pojištění? To je otázka, kterou si klade snad každý, kdo se rozhodl podnikat. Podnikatelské pojištění slouží k tomu, aby Vaše finance a vybudovaný majetek neohrozila nešťastná náhoda či nehoda. Pokud se Vám totiž pokazí stroje, elektronika, navštíví Vás zloději nebo budovu se zásobami či materiálem postihne požár, Vaše podnikání je vážně ohroženo. A právě v tuto chvíli každý podnikatel ocení pojištění, které tyto a další škody pokryje.

Každý, kdo se rozhodl podnikat dobře ví, kolik času, energie, úsilí a v neposlední řadě i financí stojí vybudovat si úspěšné podnikání. Pokud jste všechny překážky zvládli a Vašemu podnikání se daří, určitě o něho nechcete kvůli nešťastné náhodě či nehodě přijít.
Váš movitý i nemovitý majetek je totiž ohrožen různými riziky, mezi které patři živelné události jako je požár, voda, vichřice. Dále se mohou porouchat stroje či elektronika, bez kterých nedokážete pracovat. V neposlední řadě o váš majetek můžete přijít vinou zlodějů, kteří při svém vloupání navíc napáchají další nezanedbatelné škody.
Abyste se mohli plně a bez starostí věnovat svému podnikání, je důležité mít pojištěná všechna rizika, která Vás během několika minut mohou o Váš majetek připravit.

 

Co si můžete pojistit?

V rámci podnikatelského pojištění pojistíme budovy, vybavení, elektroniku, zásoby, které užíváte na živelní rizika, odcizení, vandalismus, vichřici, vodovodní škody, odškodné při přerušení provozu.
Mezi základní rizika podnikání také patří odpovědnost za újmu, ať už majetkovou nebo čistou finanční, odpovědnost za újmu způsobenou vadou práce po předání, vadou výrobku, škodu na věcech užívaných nebo převzatých, náklady zdravotní pojišťovny a orgánu nemocenského pojištění.

Pokud i Vy řešíte, jak ochránit své podnikání, obraťte se na nás. Na základě Vašich požadavků Vám doporučíme vhodné řešení, a to ve spolupráci a využitím know-how silného partnera v této oblasti, největším průmyslovým makléřem v ČR, společností Renomia, a.s.

NOVINKY ZE SVĚTA FINANCÍ

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.