Úvěry

Existuje velké množství nejrůznějších typů úvěrů. V ST Consultu říkáme, že úvěr může být dobrý sluha, ale zlý pán. Proto je potřeba s nimi zacházet velmi obezřetně. Pomoci Vám s tím mohou specializovaní poradci v ST Consult, kteří mají bohaté zkušenosti se sjednáváním a vyjednáváním nejlepších podmínek hypoték, spotřebitelských úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření a zařídí za Vás veškerou komunikaci napříč celým bankovním trhem.

Hypotéky a refinancování

Chcete mít své vlastní bydlení, ale nemáte dostatek finančních prostředků na to, abyste si ho pořídili? V tomto případě je hypoteční úvěr právě pro vás. Hypoteční úvěr je dlouhodobý úvěr zajištěný zástavním právem k nemovitosti, která je určena k bydlení. Nejčastěji je poskytován za účelem koupě, výstavby nebo rekonstrukce nemovitosti.

hypotéky a refinancování

Spotřebitelské úvěry a konsolidace

Někdy potřebujete rychle peníze, které Vám zrovna chybí odejde Vám pračka nebo lednička nebo si chcete výjimečně udělat radost nějakým dárkem nebo dovolenou. Od toho jsou zde spotřebitelské úvěry. Nabídky jednotlivých bank a nebankovních institucí se často velmi liší. My jsme schopni tyto nabídky srovnat a vyjednat Vám ten nejvýhodnější dostupný úrok.

spotřebitelské úvěry a konsolidace

Úvěr ze stavebního spoření

Chcete rekonstruovat byt nebo chatu, udělat si přestavbu svého rodinného domu, pořídit si zahradní domek, nové vybavení domácnosti, nebo třeba bazén? Od toho všeho je tu úvěr ze stavebního spoření, díky kterému můžete právě na tyto účely získat nejlepší možnou úrokovou sazbu a nepřeplácet tak zbytečně na splátkách.

úvěr ze stavebního spoření

NOVINKY ZE SVĚTA FINANCÍ

No Results Found

The page you requested could not be found. Try refining your search, or use the navigation above to locate the post.