Investice

Pokud máte volné finanční prostředky a chcete je zhodnocovat co nejlépe, běžné spořící produkty Vám stačit nebudou a bude potřeba se poohlédnout po investicích. Investování není vždy úplně jednoduchá záležitost a je spoustu věcí, které je o něm dobré vědět. Našim cílem je představit Vám investice co nejjednodušeji, ale zároveň vždy tak, abychom Vám vysvětlili i důležité detaily a Vy jste tak měli to nejlepší investiční portfolio na míru.

Abeceda investování

Abeceda investování je pětice základních zásad a pouček, které by měl každý začínající investor dobře znát a ujasnit si je. V tomto článku si je přehledně popíšeme bod po bodu.

    • Proč investovat?
    • Základní princip investice
    • Jak to vypadalo v historii?
    • Největší nepřátelé investora
    • Investiční trojúhelník

Celý článek

Slovníček investora – Základní investiční pojmy

Investování není úplně jednoduchá záležitost a je spoustu věcí, které je o něm dobré vědět. Proto jsem pro Vás připravili tuto sérii článků, ve kterých jsou vysvětleny všechny základní pojmy a principy, se kterými se můžete při posuzování a výběru investic potkat.

Celý článek

Jak a kam investovat? – Rady a tipy

Za roky naší praxe jsme si vyvinuli detailní systém, jaké investice zprostředkováváme našim klientům. Pojďte se s námi podívat jak a kam můžete s námi investovat. Zjistíte, jaké jsou na trhu možnosti a jaké jsou podle nás jejich výhody a nevýhody. Dále zjistíte, co považujeme za správné a na co si dát naopak velký pozor.

Celý článek zde

NOVINKY ZE SVĚTA FINANCÍ