Pojištění

V našem životě se potkáváme s řadou rizik, která mohou významně ovlivnit naši finanční situaci. Většinu z těchto rizik můžeme zajistit pomocí pojištění. Pojišťovny a jiné finanční instituce nabízejí velké množství různých druhů pojistných produktů, které se liší v ceně, kvalitě i důležitosti pro člověka. V ST Consult důkladně zkoumáme podmínky všech pojišťoven na trhu a pomáháme Vám vybrat pro Vás vždy to nejlepší.

Životní a úrazové pojištění

Nejcennějším majetkem každého z nás jsme my sami a naše schopnost vydělávat. Za celý svůj život vyděláme miliony Korun. Životní standard nás i našich blízkých tak přímo závisí na tom, zda jsme schopni pracovat. Náš sociální systém zdaleka nedokáže pokrýt ztráty, které nám mohou různé úrazy a nemoci způsobit, a proto v ST Consult považujeme za jeden z nejdůležitějších finančních produktů vůbec správně nastavené rizikové životní pojištění.

životní a úrazové pojištění

Pojištění majetku a odpovědnosti

Mnoho z nás si chce během svého života pořídit pěkné bydlení, ve kterém se bude dobře žít. Tomuto cíli věnujeme spoustu času, energii a taky peněz. Může se však snadno stát, že během pár minut o tuto střechu nad hlavou přijdeme. Pak řešíme otázku: „Kde vezmeme peníze na nové bydlení? Abychom tuto otázku nemuseli řešit je tu pojištění majetku.

pojištění majetku a odpovědnosti

Pojištění aut

Každé auto, které jezdí na pozemní komunikaci musí být ze zákona pojištěno. Toto pojištění může být buď povinné, jedná se tedy o povinné ručení nebo nepovinné, tzv. havarijní pojištění.
Úkolem povinného ručení je chránit Vás proti škodám způsobeným provozem Vašeho vozidla. Za sjednání zodpovídá vlastník vozidla uvedený v technickém průkazu.
Pokud však způsobíte dopravní nehodu, při které si poškodíte vlastní vozidlo, potřebujete mít sjednáno tzv. havarijní pojištění, které škodu na vašem vozidle pokryje.

pojištění aut

Cestovní pojištění

Při cestách do zahraničí je nutností sjednat si cestovní pojištění. Cestovní pojištění má za úkol zejména pokrýt případné náklady na zdravotní péči v zahraničí, která se může jednoduše vyšplhat do stovek tisíc korun. Důležitým prvkem cestovního pojištění je také pojištění odpovědnosti za způsobenou škodu, které by mělo být vždy pojištěno.

cestovní pojištění

Podnikatelské pojištění

Každý, kdo se rozhodl podnikat dobře ví, kolik času, energie, úsilí a v neposlední řadě i financí stojí vybudovat si úspěšné podnikání. Pokud jste všechny překážky zvládli a vašemu podnikání se daří, určitě o něho nechcete kvůli nešťastné náhodě či nehodě přijít. Spolu s profesionálními makléři z naší partnerské společnosti Renomia se pokusíme Vaše podnikání co nejlépe pochopit a zajistit všechna možná rizika.

podnikatelské pojištění

NOVINKY ZE SVĚTA FINANCÍ