Kariéra finančního poradce

Chcete si vydělat pěkné peníze, být časově nezávislí, plánovat si práci podle svých časových možností, mít pasivní příjem a zároveň se stát uznávaným odborníkem na finance? Tak je pro vás práce finančního poradce ta pravá!

Tento obor má rozhodně budoucnost!

Lidé si totiž v dnešní „popandemické době“ čím dál více uvědomují, jak důležité je starat se o své finance, a potřebují někoho, kdo jim poradí a pomůže vybrat správné investiční příležitosti, pojištění a další služby na míru.

Tím odborníkem můžete být právě Vy!

Co budete dělat?

Vaší prací bude komunikovat s klienty, radit jim, kde mohou ušetřit peníze nebo naopak jim ukazovat možnosti, jak mít v jakékoliv životní situaci dostatek financí pro své děti, na své cíle, na koníčky. Budete s nimi řešit pojištění, vyřizovat úvěry na bydlení, konsolidace půjček, navrhovat možnosti spoření a investování. To vše budete řešit pomocí finančního plánu, který budete každému klientovi připravovat podle jeho potřeb.

Vše Vás naučíme!

Říkáte si, že je toho hodně? Ano, práce je pestrá a rozhodně není pro každého. Ale nebudete na to sami. Nejdříve Vás vše postupně naučíme, absolvujete odborná a obchodní školení od skutečných profesionálů v naší Vzdělávací akademii, a navíc Vám budou pomáhat nejrůznější srovnávače, plánovací nástroje, IT systém. Zkrátka za Vámi bude vždy stát ověřený systém a tým specialistů, se kterými se můžete poradit.

 

Co s námi získáte?

Jako finanční poradci můžete mít finanční i časovou nezávislost. Práci si můžete naplánovat podle sebe, jak Vám to časově vyhovuje. Pracovat můžete z domu i z kanceláře. Pokud pravidelně spolupracujete s klienty, navrhujete jim řešení nebo se zaměříte na budování a vedení svého týmu, můžete v budoucnu očekávat štědrou rentu. Záleží na Vás, jakou cestu si zvolíte.
Nabízíme zázemí silného partnera, rodinné firmy s dlouholetým know-how. Na vzdělávání velmi dbáme, proto naše poradce podporujeme ve skládání odborných zkoušek, těm nejlepším se podařilo dosáhnout dokonce na prestižní titul EFA. S tímto titulem se zařadíte mezi elitu finančního poradenství v ČR, v současnosti ho drží asi 300 poradců.

 

Kdo může být finančním poradcem?

Finančním poradcem se může stát kdokoliv se středoškolským či vysokoškolským vzděláním a s čistým rejstříkem trestů.
My do naší společnosti hledáme kolegy, kteří se chtějí učit nové věci, budou se neustále vzdělávat, jsou spolehliví a rádi pracují s lidmi i počítačem.
Pokud jste komunikativní, zodpovědní, máte chuť do práce a chcete být pro někoho užiteční, může být tato práce tím, co jste hledali.
Finanční poradenství je oborem, ve kterém můžete mít dostatek volného času, finanční svobodu i úspěšnou kariéru. Troufnete si? V ST Consult už se na Vás těšíme!