E-shop Kontakt eKukátko

Reference

V této sekci vám přinášíme vyjádření některých našich klientů k práci finančních konzultantů společnosti ST Consult.

Čagánkovi (17. 12. 2014)

Dobrý den, čas vánoční se pomalu, ale jistě blíží, a s ním i svátky pohody, klidu a vánočních překvapení v podobě dárků. A právě o všechny tyto atributy, tedy klid, pohodu a dárky, mohla být naše rodina v tomto roce ochuzena, kdybychom nedali na doporučení a nenechali si poradit od paní Martiny Jurkovičové ze společnosti ST Consult.  Jedině díky ní jsme totiž mohli prožít i tyto Vánoce v klidu a v pohodě. Jako majitel menší firmy, která se věnuje oblasti vodo-topo, jsem si nechal na doporučení paní Jurkovičové na jaře sjednat průmyslové pojištění své firmy, což jsem do té doby neměl vůbec ošetřeno. Ani jsem netušil, jak rychle ho budu potřebovat. Do měsíce od sjednání pojistné smlouvy  jsme totiž dělali v Praze větší zakázku (rozvody vody v bytovém domě) a díky technické chybě došlo k prasknutí potrubí a vyplavení několika bytů, kde byly zničeny podlahy a kuchyňská linka. Majitelé bytů si samozřejmě po naší firmě nárokovali úhradu zničených věcí a jedině díky pojištění odpovědnosti a bezproblémovému plnění ze strany pojišťovny nebyla firma existenčně ohrožena, protože škody šly do řádově několika set tisíc korun. Pojišťovna naštěstí i díky pomoci paní Jurkovičové vše uhradila, takže vše dobře dopadlo. Proto bych chtěl paní Martině Jurkovičové ještě jednou poděkovat, touto formou ocenit její skvělou práci a kytkou udělat malou radost… Moc děkujeme.

Šimarovi (7. 10. 2014)

Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat společnosti ST Consult a konkrétně panu Milanu Bernatíkovi za pomoc, které se nám dostalo v souvislosti s vyřizováním hypotéky. Ke společnosti ST Consult jsme se dostali na základě doporučení známých a myslím, že svěřit se do rukou této firmy bylo to to nejlepší rozhodnutí, jaké jsme mohli udělat. Jednání pana Bernatíka bylo velmi rychlé a profesionální. Ještě dva dny před naší schůzkou s panem Bernatíkem bych vůbec nevěřila, že se dá vše vyřešit do konce září a za velice výhodných podmínek u všeho, co jsme prostřednictvím ST Consult uzavřeli. Kromě hypotéky jsme si totiž nechali ještě pojistit dům a uzavřeli jsme životní pojištění pro děti.

Pan Milan Bernatík byl opravdu moc milý, seriózní a dokázal odpovědět na každou otázku. Všechno uměl vysvětlit tak, že jsme to hned pochopili. A kdybychom měli srovnat chování hypoteční poradkyně v bance a pana Bernatíka, tak to vlastně ani nejde. V bance s námi nic moc nekonzultovali, prostě jenom zadali informace do počítače, chvíli něco přepočítávali, občas se na něco zeptali a v počítači to opravili, potom vytiskli papíry, a to bylo vše. Naproti tomu jsem u pana Bernatíka měla po celou dobu pocit, že panu Bernatíkovi OPRAVDU záleží na tom, aby vše bylo pro nás co nejvýhodnější, hledal různé možnosti a všechno s námi konzultoval. Je to opravdu moc milý člověk a jsme rádi, že jsme měli tu čest se s ním poznat. Ještě po podepsání dokumentů nám připomněl, jak máme postupovat co se týče bankovního účtu, co máme ještě poslat atd., takže máme jistotu, že nemůžeme na nic zapomenout.

Takže ještě jednou moc děkujeme jemu a společnosti ST Consult.

David Pavka, Radějov (5. 10. 2013)

Dobrý den, rád bych touto formou poděkoval paní Sahajové za práci kterou odvedla při řešení mého problému. Jednalo se o hypoteční úvěr na výstavbu RD. Zpočátku vše vypadalo velmi jednoduše, jenže pak se to zkomplikovalo a díky pracovnímu nasazení a obětavosti paní Sahajové, se vše dotáhlo do zdárného konce. Trvalo to více než půl roku, kdy už jsem měl pochybnosti, zda li se to podaří. Už jsem i rezignoval na vidinu výhodného úroku a k tomu se týkajících podmínek. Ale pracovní přístup a profesionalita paní Sahajové byly neoblomné, takže vše dopadlo k mé spokojenosti. Ještě jednou děkuji.

Kateřina Hlavňovská, Zlín (28. 1. 2013)

Ráda bych poděkovala panu Petru Lukešovi z ST Consult za velmi vstřícné jednání, maximální ochotu, profesionální přístup a rychlé vyřešení mých požadavků při refinancování hypotéky, pojištění a investování na penzi. Zvláště pak oceňuji jeho flexibilitu a přizpůsobení se mému časovému harmonogramu. Ještě jednou děkuji…

Lenka Kočicová (11. 1. 2013)

Chtěla bych touto cestou poděkovat zástupci vaší společnosti, panu Tomaši Ondřejkovi, za velmi kvalitní, profesionální  péči  ve věcech pojištění a financí naší rodiny. Vždy je s maximálním nasazením, ochotou a milým přístupem ochoten řešit jakýkoliv náš problém či požadavek. Děkujeme.

Šimonovi (18. 12. 2012)

Chtěli bychom tímto veřejně poděkovat za spolupráci panu Šedivému, který nám moc pomohl s žádostí o proplacení pobytu naší dcery Patricie. Včera nám přišlo kladné vyjádření, takže moc děkujeme. Ze začátku to sice vypadalo, že to nevyjde, ale pan Šedivý to nevzdal a byl nakonec úspěšný. Uhrazení celé částky za pobyt nám hodně pomůže.

Jana Hvizdová (3. 11. 2012)

Dobrý den, ráda bych poděkovala za skvělou práci vašeho finančního konzultanta pana ing. Tomáše Harkabuzíka. Je to člověk, na němž je vidět, že práci, kterou u Vás dělá, rozumí a baví ho. Má skvělý přístup ke klientům a dokáže srozumitelně vysvětlovat dané věci tak, aby je každý pochopil. Přeji Vaší firmě mnoho úspěchů!