E-shop Kontakt eKukátko

Tým ST Consult

Ing. Jaroslav Trávníček

Ing. Jaroslav Trávníček

výkonný ředitel a jednatel společnosti

Ing. Olga Trávníčková

Ing. Olga Trávníčková

vedoucí správy a administrativy

Specialisté

senior IT

konzultant IT

produktový analytik

specialista na poradenský cyklus

specialista autopojištění

specialista na elektronický osobní finanční plán

specialista na penz. fondy, stavební spoření a úvěry

Důležitou oporou práce finančních poradců je tým lidí, který se stará o zázemí a zajišťuje chod všech nástrojů, které potřebují finanční poradci ke své práci.

Jednou z těch hlavních je IT oddělení, jehož náplní je softwarová podpora práce poradců. Naši poradci se nemusí starat o aktuálnost využívaných softwarových programů a ani je netíží obava, co vše budou muset řešit, pokud jim nebude v počítači fungovat program či počítač samotný. Pokud má poradce jakýkoliv technický problém, je mu poskytnuta okamžitá pomoc IT specialistou prostřednictvím vzdálené plochy. Díky jedinečnému nástroji v podobě STC PANELU mají poradci k dispozici na jeden klik všechny aktuální modelační programy jak od všech našich obchodních partnerů, tak i naše firemní. IT oddělení je také hybnou silou dalšího vývoje vlastních softwarových nástrojů firmy.

Důležitou součástí práce poradců je i tým specialistů a produktový analytik, kteří pravidelně zásobují poradce novými produktovými informacemi, přehledným srovnáním nabídky ve všech produktových kategoriích a pomáhají jim řešit složitější obchodní případy.

Filozofie Altery je postavena na odbornosti. Proto Institut finančního vzdělávání společnosti ST Consult klade velký důraz na vzdělávání poradců jak po produktové odborné stránce, tak i po stránce obchodní.

O marketingovou podporu práce konzultantů a jejich PR se stará marketingový specialista firmy.

Své nezastupitelné místo má v celém procesu práce poradců back office, který je odpovědný za administraci a skeny smluv, předávání důležitých informací od obchodních partnerů a zajištění řady další administrativy.

Důležitou spojkou mezi poradcem a klientem je call centrum, které napomáhá při zajištění následného servisu klientům.