E-shop Vstup do kukátka
klikni zde eKukátko

Vedení společnosti

rvedeni

Společnost ST Consult, s. r. o., byla založena s vizí vytvořit firmu, která bude poskytovat skutečné poradenství, jenž pomůže lidem vnést do jejich financí řád, a tím i klid do jejich životů.

Tuto vizi naplňujeme již déle než deset let. Svoje řemeslo, finanční poradenství, děláme poctivě, vždy s ohledem na zájmy a potřeby klientů, kterých má ST Consult v současné době okolo 40 000. Ke klientovi nepřicházíme pouze jako prodejci produktů nebo auditoři stávajících pojistných smluv. Finanční poradenství řešíme v širších souvislostech. Naše vize a mise definuje to, kým jsme na trhu finančního poradenství. Naší vizí je svět, kde finance patří k životu, ale nekomplikují ho! Abychom byli schopni naplnit vizi, snažíme se empaticky a předvídavě zajímat o potřeby našich klientů, naslouchat jim a dívat se na jejich možnosti v širších souvislostech. Jedině tak jim můžeme dobře poradit. Pouze detailním poznáním všech souvislostí můžeme správně nastavit cestu klienta k jeho cílům a dát jeho financím řád. Protože jen tam, kde je řád a věci jsou na správném místě, získá člověk klid, a tím i spokojenost ve svém životě. Toto je Altera, značka pro celostní poradenství, které poskytuje společnost ST Consult. 

Naši klienti u nás oceňují především odbornost, empatické vnímaní a kvalitu odvedené práce. O kvalitě práce našich poradců svědčí i fakt, že své nové klienty získávají převážně díky doporučení svých stávajících klientů. Vedle sofistikovaných softwarových nástrojů, které se podílejí na navržení cesty klienta k jeho cílům, jako elektronický osobní finanční plán či modelační software (umožňuje namodelovat různé životní situace z pohledu financí a najít řešení šité na míru), mohou naši klienti využívat jedinečný elektronický šanon, tzv. eKukátko. Díky němu mají všechny své důležité smlouvy, dokumenty a informace přehledně uspořádané na jednom místě a přístupné kdykoliv a odkudkoliv. Jeho prostřednictvím si udržují ve svých financích řád, a tím i klid.

Spokojený život klienta je pro nás tou největší satisfakcí a vizitkou naší práce. Naprosto stejně je pro nás důležitý i spokojený život našich poradců. Ti si u nás cení spravedlivého ohodnocení své práce, motivující kariéry a zajímavých elektronických nástrojů, které jsou jejich nedocenitelnými pomocníky při správném nastavení finančního plánu klienta. Zároveň zvyšují prestiž poradce v očích klienta. Naši poradci se mohou spolehnout na podporu back officu, týmu specialistů, analytika, Institutu finančního vzdělávání, oddělení marketingu, IT či call centra.

Společnost ST Consult se svojí značkou celostního finančního poradenství vstoupila v minulém roce do druhého desetiletí svého fungování. I nadále chceme prostřednictvím Altery naplňovat a rozvíjet naši misi a vizi, která říká, že žijeme ve světě, kde jsou peníze důležité pro život, ale nekomplikují ho…

Pojďte s námi naplnit tuto filozofii a připojte se k nám…