E-shop Vstup do kukátka
klikni zde eKukátko

Institut finančního vzdělávání

Společnost ST Consult, s. r. o. klade na vzdělávání velký důraz, protože si uvědomuje, že bez dostatečných znalostí a dovedností z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví a finančního zprostředkování by nebyla schopná reagovat na potřeby svých klientů a řešit finanční poradenství v širších souvislostech.

Proto vznikl Institut finančního vzdělávání (dále jen IFV), který je organizační složkou společnosti ST Consult a disponuje propracovaným systémem bezplatného vzdělávání, jehož cílem je naučit nové zájemce finančnímu plánování a starat se o neustálé produktové a obchodní vzdělávání stávajících spolupracovníků. IFV také zajišťuje certifikaci poradců společnosti ST Consult.

V roce 2015 společnost ST Consult vytvořila značku Altera pro celostní finanční poradenství ST Consult a stala první poradenskou společností, která dala svému poradenství punc kvality certifikační zkouškou všech konzultantů.

Institut finančního vzdělávání se zaměřuje na:

  • Produktová vzdělávání
  • Obchodní vzdělávání
  • Vzdělávání klientů (Finanční svoboda)
  • Certifikace

Bližší informace získáte u manažerky Institutu finančního vzdělávání paní Zuzany Jankůjové na e-mailu: zuzana.jankujova@stconsult.cz.