E-shop Vstup do kukátka
klikni zde eKukátko

Finanční svoboda – 90 minut, které vám změní život!

Společnost ST Consult připravila na podzim roku 2013 pro své nové a stávající klienty cyklus vzdělávacích kurzů a besed, mezi které můžeme zařadit i Finanční svobodu. Finanční svoboda je vzdělávací kurz, během něhož si zábavnou formou ověříte své teoretické a praktické znalosti z oblasti financí a finančního plánování. Dozvíte se například, jak můžete každý měsíc více ušetřit na pojistkách nebo hypotéce, jakým způsobem se dá zajistit dostatek peněz na důstojnou penzi, ale také to, jak jít do důchodu o několik let dříve a stát se finančně nezávislým. Díky hře se také naučíte rozeznávat dobré a špatné investiční příležitosti a zjistíte, zda používáte drahé, nepotřebné finanční produkty.

Jelikož je hra založena na reálných životních situacích a finančních produktech, se kterými se běžně setkáváte, získáte praktické rady a návody, jak se starat o své finance, abyste o ně špatným rozhodnutím nepřicházeli a naopak svůj majetek správnými kroky rozšiřovali.

Obvyklá cena za vzdělávací kurz Finanční svoboda je 2000 Kč. Klienti společnosti ST Consult však mohou získat dárkový poukaz, díky kterému absolvují Finanční svobodu zdarma! Využijte této možnosti a přijďte si s námi zahrát Finanční svobodu, jež vás naučí poznávat chyby, které vás mohou v průběhu života stát desítky i stovky tisíc korun!

Kontaktujte svého finančního konzultanta a získejte dárkový poukaz v hodnotě 2000 Kč na Finanční svobodu!

Mám zájem o kurz Finanční svoboda:* tato pole musíte vyplnit

01/09/2013

Pošlete odkaz na článek
Friend Email
Enter your message
Zpět na výpis aktualit